"Lurebuilding"

Dział poświęcony własnoręcznie robionym przynętom. Będziemy testować, dzielić się spostrzeżeniamy i pokazywać zrobione przynęty.

Koguty zrobione przez Tomka Klemensa, w gramaturze główek 8-10g świetnie nadają się do łowienia okoni z głębszej wody, cięższe natomiast to klasyka sandaczowa. Koguty zrobione z profesjonalnych komponentów w bardzo łownych kolorach.No i stało się pierwsze modele, pierwsze formy i w końcu pierwsze gumowe przynęty zrobione przez Tomka Turka, na razie to przede wszystkim, szukanie optymalnego kształtu i wzoru , poprawianie modeli, testy nad wodą, zbieranie informacji od kolegów , którzy testują gumki. Po wypracowaniu finalnych kształtów, przyjdzie czas na zabawę z kolorami i atraktorami.Po wielu testach nad wodą powstało kilka finalnych projektów, głównie pod okonia:

- Slim Fish 6cm

- Bug Fish 4cm

- Ciernik 4cm

- Worm 6,5cm

Do gum użyto belgijskiego plastisolu firmy Bright Baits. Są to głównie modele pływające, do których użyto własnoręcznie zrobionych form. Dla zainteresowanych informacjami odnośnie pracy konkretnego modelu, użytych komponentów lub zamówieniem podam nr tel. 515 054 732